• PO-ÚT-ST 8:00-17:00 ČT 8:00-15:00
  • +420 608 966 791
  • info@dobrarehabilitace.cz
  • ČESKÉ VRBNÉ 2403, 37011 České Budějovice

Vložky

Pokud při vyšetření zjistíme, že je hlavní problém ve Vašem chodidle, tak Vám doporučíme specializované vložky. Víme, že produktů na trnu je nepřeberné množství a také nejsme schopni zajistit, zda nějaký jiný produkt, než ten náš by pro Vás nebyl třeba i vhodnější. Nicméně, pokud se spolehnete na naše zkušenosti, tak se praxí vyprofiloval produkt od společnosti SIDAS, který využíváme.

Jedná se o vložku, která nemá srdíčko, je tedy bezsrdíčková. Tento typ vložky se nám v praxi ukázal jako nejvíce vhodný, protože v botě nic netlačí a nedělá násilnou korekci. Rehabilitace chodidla je totiž o detailech, a každý kousíček, desetinka milimetru v korekci chodidla může napáchat i pěkné škody. Násilné korekce dle přesné ortopedie jsou mnohdy výrazné změny, které tělo také nemusí dobře přijmout.

Náš osvědčený typ vložky SIADAS 3FEET ACTIV ve třech různých variantách pro plochou, normální a nebo vysokou klenbu opravdu doporučujeme. Stačí vybrat vhodný typ podle chodila, stoje a Vašeho došlapu a dle situace zkusit větší nebo normální korekci v botě.

Pokud není možná vložka, tak Vám doporučíme ortopedické pantofle, sandály, které na léto, do práce nebo domů poslouží jako komfort pro nohu, když nejde použít vložku.

Celé problematice chodidla se věnuje náš druhý web a naše specializovaná služba PATNÍ OSTRUHA. V menu webu se můžete překliknout.