• PO-ÚT-ST 8:00-17:00 ČT 8:00-15:00
  • +420 608 966 791
  • info@dobrarehabilitace.cz
  • ČESKÉ VRBNÉ 2403, 37011 České Budějovice

Kontakt

Přednostně přijímám pacienty na ošetření fokusovanou rázovou vlnou nebo vysokovýkonným laserem. Ostatní rehabilitace je z kapacitních důvodů spíše jen pro stávající pacienty. Pokud se i tak chcete objednat, počítejte s delší objednací lhůtou.

OBJEDNÁVKA
Nejlépe uděláte, když se předem telefonicky objednáte. Pokud se zrovna věnuji pacientům v ordinaci a nemohu k telefonu prosím o strpení, protože ve volném čase Vám v klidu zavolám zpět.
Perfektní, když pošlete SMS nebo EMAIL s krátkým popisem problému a necháte na sebe kontakt.
Telefon a kontakt na nás najdete úplně dole v zápatí webu.

PARKOVIŠTĚ
Bezproblémové parkování na parkovišti u Nákupního centra Géčko, případně u Hypermarketu Globusu

AUTOBUS
Autobusová linka č.9 a zastávka Nákupní centrum Géčko

INFORMACE KORONAVIRUS

Naše ordinace je již na doporučení MZČR v plném provozu.

Před příchodem do čekárny a ordinace si na patře za dveřmi WC vydezinfikujte ruce. Je zde pro Vás volně k dispozici. Stejně tak udělejte při odchodu. Pokud se chcete ještě více ochránit, tak si před budovou nasaďte jednorázové rukavice a při odchodu zahoďte na určené místo. Roušky jsou již samozřejmostí.
Pro svůj provoz mám zajištěny ochranné pomůcky (ochranné brýle, respirátor FFP2 s rouškou, rukavice) a dezinfekci na plochy, které jsou po každém ošetření vydezinfikovány (lehátko, stůl, židle, kliky, kontaktní místa a ruce).
Přeobjednejte se, pokud jste v kontaktu s COVID pozitivním pacientem, s člověkem v nařízené karanténě, s pendlerem nebo pokud máte teplotu nad 37,5stC, dušnost, kašel. Vše ještě v informaci na dveřích čekárny a ordinace.
Všem příchozím pacientům je měřena teplota.


Váš fyzioterapeut Kovalovský.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Najdete nás