• PO-ÚT-ST 8:00-17:00 ČT 8:00-15:00
  • +420 608 966 791
  • info@dobrarehabilitace.cz
  • ČESKÉ VRBNÉ 2403, 37011 České Budějovice

Kontakt

COVID-19
Jako zdravotnické zařízení zůstáváme pro Vás v provozu zatím bez omezení.
Dodržujeme v práci respirátor ffp2 nebo nanoroušku ffp3 a důsledné dezinfekce po každém klientovi. Bližší informace o hygienickém režimu v ordinaci.

OBJEDNÁVKA
Nejlépe uděláte, když se předem telefonicky objednáte. Pokud se zrovna věnuji pacientům v ordinaci a nemohu k telefonu prosím o strpení, ve volném čase Vám v klidu zavolám zpět.
Perfektní, když pošlete SMS nebo EMAIL s krátkým popisem problému a necháte na sebe kontakt.
Telefon a kontakt na nás najdete úplně dole v zápatí webu.

PARKOVIŠTĚ
Bezproblémové parkování na parkovišti u Nákupního centra Géčko, případně u Hypermarketu Globusu

AUTOBUS
Autobusová linka č.9 a zastávka Nákupní centrum Géčko

INFORMACE KORONAVIRUS

V čekárně je pro Vás k dispozici dezinfekce na ruce, stejně tak v prostoru toalet na patře. Nošení roušek je v naší ordinaci dle platného nařízení MZČR a KHSCB.
Pro svůj provoz mám zajištěny ochranné pomůcky (ochranné brýle, respirátor FFP2 s rouškou, rukavice) a dezinfekci na plochy, které jsou po každém ošetření vydezinfikovány (lehátko, stůl, židle, kliky, kontaktní místa a ruce).
Přeobjednejte se, pokud jste v kontaktu s COVID pozitivním pacientem, s člověkem v nařízené karanténě nebo pokud máte teplotu nad 37,5stC, dušnost, kašel.

Přednostně přijímám pacienty na ošetření fokusovanou rázovou vlnou nebo vysokovýkonným laserem. Ostatní rehabilitace je z kapacitních důvodů spíše jen pro stávající pacienty. Pokud se i tak chcete objednat, počítejte s delší objednací lhůtou.

Váš fyzioterapeut Kovalovský.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Najdete nás