• PO-ÚT-ST 8:00-17:00 ČT 8:00-15:00
  • +420 608 966 791
  • info@dobrarehabilitace.cz
  • ČESKÉ VRBNÉ 2403, 37011 České Budějovice

O nás

DOBRÁ REHABILITACE (vlastně tedy Václav Kovalovský) začala v Českých Budějovicích nabízet rehabilitační službu v roce 2007. Od svého založení mou rehabilitační praxí prošlo již 4000 klientů. Fyzioterapii se věnuji od roku 2004. Mou předností jsou hlavně zkušenosti a dlouhá praxe v propojení s moderní přístrojovou technologií.

Byl jsem první fyzioterapeut v jihočeském kraji, který nabídl pacientům fokusované rázové vlny, terapii, která výborně řeší bolest a byl jsem také první, kdo nabídl pacientům vysokovýkonný Laser, terapii, která dobře řeší záněty a artrózu. S těmito přístroji mám již 12-let zkušeností, což je velká přednost pro terapii. Mou praktickou odbornost a specializaci potvrzuje vzdělání Univerzity Karlovy v Praze a specializační vzdělání fyzioterapeutického konceptu DNS pana Prof. Koláře taktéž na Univerzitě Karlově v Praze.

S přibývajícími lety praxe, až že jich už je mnoho, vidím ve zkušenostech nesmírnou výhodu. Zkušený fyzioterapeut se najde v každém Vašem problému a ví co dělat a neplýtvá Vaším časem a penězi za fyzioterapii. Jsem zvyklý řešit komplikované stavy, chronické bolesti, ale také skoliózy a dětská cvičení. Od svých pacientů vím, že zkušenost a praxe je to, co na rehabilitacích chybí. Nových fyzioterapeutických zařízení přibývá hodě a zorientovat se v nabídce není jednoduché. V DOBRÉ REHABILITACI se můžete spolehnout na zkušenost, profesionalitu a kvalitu. Zkušenost v oboru a zkušenost s technologiemi umí ušetřit Váš čas a počet návštěv v ordinaci. Na tom si právě dávám velmi záležet a proto také nenabízím fokusované rázové vlny a laser na všechno možné, ale jen na to, u čeho jsem si jist, že zabere.

Mé služby můžete využít jak u akutních bolestí, kde často dominuje moderní přístrojové vybavení a letité zkušenosti, tak u chronické bolesti, kde kombinace s cvičením pomáhá také řešit příčinu bolesti.

V roce 2013 se naše rehabilitační pracoviště začalo specializovat na léčbu bolesti patních ostruh. Již k této problematice provozujeme nové webové stránky, tak se v hlavní liště můžete překliknout.

Vždy Vás rád přivítám u sebe v ordinaci a pomůžu Vám řešit Váš problém…
Těším se na Vás………..Václav Kovalovský