• PO-ÚT-ST 8:00-17:00 ČT 8:00-15:00
  • +420 608 966 791
  • info@dobrarehabilitace.cz
  • ČESKÉ VRBNÉ 2403, 37011 České Budějovice

O nás

DOBRÁ REHABILITACE začala v Českých Budějovicích v roce 2007 a nabízíme precizní rehabilitaci a fyzioterapii. Od svého založení naší rehabilitační praxí prošlo již 3500 klientů. Fyzioterapii se věnujeme od roku 2004. Naší předností jsou hlavně zkušenosti a dlouhá praxe.

V našem nestátním zdravotnickém rehabilitačním zařízení v Českých Budějovicích se specializujeme především na léčbu bolesti pohybového aparátu. Naší snahou je, aby naše rehabilitační služby byly na co nejvyšší úrovni a ve výborné kvalitě. K tomu nám pomáhá nejmodernější vybavení (fokusovaná rázová vlna, vysokovýkonný laser, diagnostický ultrazvuk), které současná rehabilitace nabízí. Za druhé také nejmodernější fyzioterapeutické postupy jako metoda DNS Prof. Koláře (jsme certifikovaný terapeut metodiky, 2-letý kurz akreditovaný MZČR). Toto dohromady nám umožňuje efektivně provádět rehabilitační terapie na odstranění bolesti podle současných trendů v rehabilitaci a fyzioterapii.

Při vstupním vyšetření provádíme podrobnou diagnostiku Vašeho problému a nabídneme Vám několik možností rehabilitačního řešení. Můžete si sami vybrat rehabilitační postup nebo se spolehnout na naše fyzioterapeutické doporučení. Pokud Vás trápí chronická bolest, tak pro zlepšení obvykle stačí 3-5 fyzioterapií, které vás naučí, kudy kam.  Akutní problémy vyžadují většinou 1-2 návštěvy.

Naše rehabilitace byla prvním pracovištěm fokusované rázové vlny v Jihočeském kraji. Tato terapie je velice vhodná pokud potřebujeme řešit bolest. U akutních stavů to často znamená jen jedno ošetření. Ošetřujeme také pomocí vysokovýkonného laseru chronické problémy kloubů i akutní záněty šlach. Umíme si také svaly diagnostikovat pomocí zobrazovacího ultrazvuku. Pokud Vás trápí bolest v určitém místě, tak se do toho místa umíme podívat nejen pohmatem, ale i objektivně ultrazvukem. Vše kvalitní a moderní pro Vaší rehabilitaci najdete u nás v DOBRÉ REHABILITACI… Se vším máme již mnohaleté zkušenosti.  Používat moderní technologie znamená vysokou efektivitu práce a kvalitní léčbu.

Abychom  pro Vás mohli zaručit kvalitní rehabilitační servis, tak není možné hradit fyzioterapii a rehabilitaci ze zdravotního pojištění. Veškerá rehabilitace u nás je placená klientem. Nejsme smluvním pracovištěm žádné zdravotní pojišťovny.

V roce 2013 se naše rehabilitační pracoviště začalo specializovat na léčbu bolesti patních ostruh. Již k této problematice provozujeme nové webové stránky, tak se v hlavní liště můžete překliknout.

Rád Vás přivítám u sebe v ordinaci a pomůžu Vám řešit Váš problém…
Těším se na Vás………..Václav Kovalovský