• PO-ÚT-ST 8:00-17:00 ČT 8:00-15:00
  • +420 608 966 791
  • info@dobrarehabilitace.cz
  • ČESKÉ VRBNÉ 2403, 37011 České Budějovice

O nás

DOBRÁ REHABILITACE (vlastně tedy Václav Kovalovský) začala v Českých Budějovicích nabízet rehabilitační službu v roce 2007. Od svého založení mou rehabilitační praxí prošlo již 4000 klientů. Fyzioterapii se věnuji od roku 2004. Mou předností jsou hlavně zkušenosti a dlouhá praxe v propojení s moderní přístrojovou technologií.

V mém nestátním zdravotnickém rehabilitačním zařízení v Českých Budějovicích se specializuji především na léčbu bolesti pohybového aparátu. Mojí snahou je, aby naše rehabilitační služby byly na co nejvyšší úrovni a ve výborné kvalitě. K tomu mi pomáhá nejmodernější vybavení (fokusovaná rázová vlna, vysokovýkonný laser, diagnostický ultrazvuk), které současná rehabilitace nabízí. Za druhé také nejmodernější fyzioterapeutické postupy jako metoda DNS Prof. Koláře (jsem certifikovaný terapeut DNS metodiky, 2-letý kurz akreditovaný MZČR). Toto dohromady mi umožňuje efektivně provádět rehabilitační terapie na odstranění bolesti podle současných trendů v rehabilitaci a fyzioterapii.

Při vstupním vyšetření vždy provádím podrobnou diagnostiku Vašeho problému a nabídnu Vám několik možností rehabilitačního řešení. Můžete si sami vybrat rehabilitační postup nebo se spolehnout na naše fyzioterapeutické doporučení. Pokud Vás trápí chronická bolest, tak pro zlepšení obvykle stačí 3-5 fyzioterapií, které vás naučí, kudy kam.  Akutní problémy vyžadují většinou 1-2 návštěvy.

Naše rehabilitace byla prvním pracovištěm fokusované rázové vlny v Jihočeském kraji. Tato terapie je velice vhodná pokud potřebujeme řešit bolest. U akutních stavů to často znamená jen jedno ošetření. Ošetřujeme také pomocí vysokovýkonného laseru chronické problémy kloubů i akutní záněty šlach. Umíme si také svaly diagnostikovat pomocí zobrazovacího ultrazvuku. Pokud Vás trápí bolest v určitém místě, tak se do toho místa umíme podívat nejen pohmatem, ale i objektivně ultrazvukem. Vše kvalitní a moderní pro Vaší rehabilitaci najdete u nás v DOBRÉ REHABILITACI… Se vším máme již mnohaleté zkušenosti.  Používat moderní technologie znamená vysokou efektivitu práce a kvalitní léčbu.

Abychom  pro Vás mohli zaručit kvalitní rehabilitační servis, tak není možné hradit fyzioterapii a rehabilitaci ze zdravotního pojištění. Veškerá rehabilitace u nás je placená klientem. Nejsme smluvním pracovištěm žádné zdravotní pojišťovny.

V roce 2013 se naše rehabilitační pracoviště začalo specializovat na léčbu bolesti patních ostruh. Již k této problematice provozujeme nové webové stránky, tak se v hlavní liště můžete překliknout.

Vždy Vás rád přivítám u sebe v ordinaci a pomůžu Vám řešit Váš problém…
Těším se na Vás………..Václav Kovalovský