• PO-ČT 8:00-17:00 PA 8:00-12:00
  • +420 608 966 791
  • info@dobrarehabilitace.cz
  • ČESKÉ VRBNÉ 2403, 37011 České Budějovice

Napsali o nás

Reference

ALENA BREITOVÁ

V březnu tohoto roku jsem se přistěhovala do Českých Budějovic. Bohužel jsem si přivezla i silnou bolest zad, která mě pronásledovala od prosince, jako vzpomínka na měsíčním upoutání na lůžko. Na internetu jsem hledala, zda takové zařízení, kde by mi konečně od bolesti zad pomohli, v Českých Budějovicích existuje (rehabilitace, které jsem absolvovala, neměly téměř žádný efekt). Našla jsem KOMPENZU.
Mile mě překvapilo, že jsem byla s pochopením vyslyšena a v klidu byl rozebrán můj tehdejší zdravotní stav. Od toho se vše odvíjelo a začala léčebná spolupráce. Doporučený RTG páteře byl též přínosem, ukázalo se, že započatá léčba byla zprvu lehce mimo i když rozhodně byla přínosem pro má bedra. Cviky, které jsem dostala pro cvičení doma, jsem pečlivě dodržovala a tělo začalo kladně reagovat. Bolesti byly mírnější a mírnější, což znamenalo, že tudy cesta vede správně.
Dnes mě záda pobolívají jako každého člověka pracujícího vsedě u počítače, poznamenaného dnešní hektickou dobou. Je ale konec s velkými bolestmi zad a jsem mnohem vyrovnanější i z psychického hlediska, neboť jsem za bolestmi hledala nějakou vážnou nemoc.

 

Zpět