• PO-ÚT-ST 8:00-17:00 ČT 8:00-15:00
  • +420 608 966 791
  • info@dobrarehabilitace.cz
  • ČESKÉ VRBNÉ 2403, 37011 České Budějovice

Napsali o nás

Reference

MARTA MIČANOVÁ

Ráda bych se podělila o své zkušenosti s bolestmi zad a nohou. Je mi 79 let, jsem po třech operacích kyčelního kloubu, čtyřech operací liposarkomu na jedné noze. Pochopitelně jsem se vždy léčila, chodila po doktorech a rehabilitacích. Ale nic mi dlouhodobě nepomohlo.
V listopadu 2007 mě začala bolet pravá noha. Po Novém roce se bolesti tak zhoršily, že jsem nemohla chodit. Má obvodní lékařka mi naordinovala sérii injekcí a prášků, po které bolest trochu ustoupila. K tomu všemu se přidal chronický zánět slinivky břišní a bolesti se opět akcentovaly.
To mě přivedlo k fyzioterapeutovi. Prvním krokem fyzioterapeuta je diagnostika příčiny vzniku bolesti. Podle tohoto zjištění se dále postupuje v cvičení, které je úplně jiné, než jsem zažila na rehabilitacích. Práce fyzioterapeuta na Vašem těle je velice příjemná a šetrná, o všem Vás informuje a Vy máte kontrolu, co se děje pod jeho rukama. Výsledky a cvičení jsou jistě individuální, ale z mé zkušenosti mohu říct, že bolesti pravé nohy zmizely a já mohu opět normálně chodit.
Po prvních 2-3 návštěvách následovalo krátkodobé zhoršení. Nyní už je vše v pořádku a ze všech věcí jsme vybrali jen to, na co mé tělo dobře reaguje a o žádném přechodném zhoršení nemůže být řeč. Nyní mám za sebou 7 návštěv po 14 dnech a cítím se opravdu velice dobře.
Je na každém, aby zvážil, zda je schopen zaplatit za své zdraví. Hlavní je to, že můj organismus nemusí nyní polykat tolik léků, které tělo dost poničí.

 

Zpět