• PO-ČT 8:00-17:00 PA 8:00-12:00
  • +420 608 966 791
  • info@dobrarehabilitace.cz
  • ČESKÉ VRBNÉ 2403, 37011 České Budějovice

Napsali o nás

Reference

SYLVIA KREINER

Šest let jsem v Německu hledala pomoc. Každou chvíli jsem měla zánět nervu a bolela mě celá noha. Občas byly bolesti tak velké, že jsem nemohla skoro chodit a potřebovala jsem berle. Byla jsem u všech možných lékařů a prošla jsem mnoho vyšetření (RTG, MRI), zkusila jsem masáže a jiné fyzioterapeuty, ale nikdo nic nezjistil a nikdo mi nebyl schopen pomoci. Nakonec jsem zkoušela i sportovat, ale to bylo také vždy horší.
Když bolesti začaly, tak se střídala levá/pravá noha. Ustávalo to tak po 3 dnech. Čím to bylo častěji, tím déle to trvalo. Po čtyřech letech to bylo už tak hrozné, že mě noha bolela i 3 měsíce v kuse. V tomto čase jsem byla pořád po doktorech. Všichni se shodli na jediném, že na mě nic není a že jsem simulant.
Potom jsem se přestěhovala do Čech a našla jsem konečně pana fyzioterapeuta Bc. Kovalovského. U něj jsem konečně po letech našla pomoc a úlevu od bolestí. Kvůli tomu, že jsem tolik let měla bolesti v nohách, tak v nich teď nemám skoro žádnou sílu a bude docela dlouho trvat, než se to obnoví do normálu a bolesti zmizí. Nyní se svalová síla už začíná obnovovat a pan Kovalovský mi pomáhá s veškerým cvičením, posilováním a do budoucnosti i s prevencí.

 

Zpět