• PO-ČT 8:00-17:00 PA 8:00-12:00
  • +420 608 966 791
  • info@dobrarehabilitace.cz
  • ČESKÉ VRBNÉ 2403, 37011 České Budějovice

Napsali o nás

Reference

ZUZANA FAKTOROVÁ

Do rukou pana Kovalovského jsem se dostala v srpnu 2007, v době svého těhotenství. Díky své práci jsem denně trpěla nesnesitelnými bolestmi chodidel. Měla jsem přetížené svalstvo, které muselo unést, mou čím dál těžší postavu. Poslední měsíc jsem potřebovala jeho ruce každý týden, ale jeho zlaté ruce by byly třeba i doma. Ještě mi poradil a poučil mě, jak si mohu pomoci sama doma a jeho rady jsem velice ocenila. K mým chodidlům se posléze přidala i má záda, která zásah fyzioterapeuta také potřebovala.
Většina lidí nemá ai tušení o práci fyzioterapeuta a jak správným hmatem a stiskem a stiskem na správném místě člověku uleví a pomůže.
Není se třeba bát ani ostýchat, jelikož problémy máme všichni z nesprávného sezení, ležení a držení těla. Bohužel na svá těla zapomínáme a pak trpíme.
Pokud budete mít nějaký problém, obraťte se na člověka na správném místě, který miluje svou práci, do které dává vše a hlavně má radost, když se cítíte lépe. Velice mě překvapilo barevně sladěné a příjemné prostředí. Fyzioterapeut Vám vyvrátí nepříjemný pocit z bílých plášťů.

 

Zpět